Je to už měsíc a kousek ode dne, kdy jsem nastoupila na UWC Adriatic. Mám za sebou 4 týdny učení, které je tu dost jiné než na co jsem byla zvyklá v ČR, ale zatím to zvládám a to, že je to náročnější vnímám jako výzvu a velmi pozitivní věc, která mě posune dál. Už jsme si vybrali všechny 3 CAS aktivity, z nichž lezení, které jsem si zvolila jako core physical activity, už začalo a to velmi intenzivně. Tento týden nám také začnou kreativní aktivity, tou mojí bude knitting, což byla moje druhá volba hned po sboru, který se ale bohužel neotevřel kvůli nedostatku zájemců. Moc se na knitting těším, protože doufám, že se to naučím a budu schopna něco vytvořit. Na zprávu o tom, jaká bude naše dobrovolnická aktivita ještě čekáme. Moje první volba byl animal shelter, ale vím, že to tak mělo hodně lidí, takže je dost velká pravděpodobnost, že to na mě nevyjde.

Jinak jsou tu úžasní lidé, krásné prostředí, dobré jídlo v Mense (i když si na něj hodně lidí stěžuje, já to mám ráda 😃) a koupání v moři o víkendech, a když se to poštěstí a je hezky a čas, tak i přes týden, je prostě dokonalost. 

Abych to shrnula, je to tady krásné, naprosto to splnilo a spíše i předčilo moje očekávání a já jsem nesmírně šťastná a vděčná, že jsem dostala šanci tu být. Děkuji.